Eğitimler

Uzman kadromuzun sunmuş olduğu eğitimleri inceleyebilirsiniz.
https://odasahne.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://odasahne.com/wp-content/uploads/2020/08/anasayfa-oda-sahne-slider.png

İş Çıkışı Tiyatro Atölyesi

Hayat sahnesinde hep aynı rolle farklı ceketler giymiş halde buluyoruz kendimizi. Evde anne/baba, işte patron/çalışan, hafta sonları parti canavarı olsak da rolümüz sabit, ceketimiz hep aynı kumaş... Gelin Oda Sahne’de haftada sadece birkaç saat bile olsa bütün zorunlu rollerimizi bir kenara atıp kendi seçtiklerimizi oynayalım. Başka ceketler giyelim, başka kişiler olmayı deneyimleyelim.
Bazen kendini bulmanın en kolay yolu bir başkasını keşfetmektir.

Ses-Nefes-Diksiyon

Bizi istediğimiz her alanda başarıya ulaştıracak doğru iletişimin yolu etkileyici bir ses tonu ve nokta atışı vurgulamadan geçer. Oda Sahne ekibi olarak sizlere bu yolda eşlik edecek, doğru ses-nefes kullanımıyla doğru cümleler kurup başarıya ulaşmanıza gün be gün tanık olacağız.
https://odasahne.com/wp-content/uploads/2020/08/egitimler-ses-nefes-diksiyon-buyuk.png
https://odasahne.com/wp-content/uploads/2020/08/egitimler-konservatuvar-hazirlik-buyuk.png

Konservatuvar Hazırlık

Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı mezunu eğitmenlerimiz kendi deneyimlerinden de yola çıkarak oyuncu adaylarımıza konservatuvarı kazanmak için gerekli olan beceriyi, teknikleri ve çalışma disiplinini gösterirken bir yandan da genç arkadaşlarımızın sahne ve sınav heyecanını doğru yönlendirmeleri konusunda telkinler verecekler.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Kamera Önü Oyunculuk

“Hayat zaten bir sahne... Ben sahneye çıkmak değil kamera önüne geçmek istiyorum.” diyenlerdenseniz bu ders tam size göre! Dizi, film ve reklam oyuncularına özel bu derste kamera önü oyunculuğunda kullanılan temel tekniklerden tutun da yüzümüzün ışığı en iyi aldığı açıya kadar kamera önü oyunculuğuna dair bütün püf noktalar sizleri bekliyor! Tabii derslerimiz bittikten sonra da Türk ve Dünya Sineması sizin gibi yetenekli oyuncuları bekliyor olacak!
https://odasahne.com/wp-content/uploads/2020/08/egitimler-kamera-onu-oyunculuk-buyuk.png
https://odasahne.com/wp-content/uploads/2020/08/egitimler-ses-nefes-diksiyon-buyuk.png

Etkili Konuşma ve Hikaye Anlatıcılığı

Topluluğa hitap edeceğiniz bir toplantı, sunum ya da panel öncesi ecel terleri dökenlerden misiniz? Başınıza gelen en basit olayı anlatmak bile bir işkence mi oluyor? E o zaman buyrun Oda Sahne’ye! Etkileyici hikaye kurmayı, akıcı anlatım tekniklerini kullanarak cümlelerimizle insanları büyülemeyi, kullandığımız beden dili, jest ve mimiklerle hikayemizi destekleyip kitlelere ulaşmayı öğreneceğimiz bu dersin sonunda Oscar Ödül Töreni ya da Ted Talks kürsüsünden tutun da evinizin salonundaki arkadaş toplantınıza kadar bütün dünyaya hitap etmeye hazır olacaksınız!

Etkili Hitabet, Sunum Teknikleri ve Hikaye Anlatıcılığı

Bütün dünya bir sahnedir. Toplantı ve sunum alanlarımız da öyle. İster bir toplantı masası olsun, isterse bir sunumun önünde kürsüde olsun sunum yaparken ve konuşurken bir performans halindeyiz. Tam da bu yüzden oyunculuk teknikleriyle birleştirdiğimiz yeni nesil bir eğitim modülümüzle karşınızdayız. Sunum yapmanın inceliklerini, konuşmanın tekniklerini öğrenirken ‘storytelling’ tekniği ile konuşmalarınızı çok daha başarılı bir hale getirmeyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda ses-nefes-diksiyon, vurgu-tonlama, beden dili gibi teknik becerileriniz artarken, oluşturduğumuz metotlarla çok daha etkileyici konuşmayı öğreneceksiniz.
https://odasahne.com/wp-content/uploads/2020/08/egitimler-ses-nefes-diksiyon-buyuk.png
https://odasahne.com/wp-content/uploads/2020/10/egitimler-odasahne-logo.png

Seslendirme

Seslendirmeye hep ilgi duymuş ve bu işin nasıl yapıldığını öğrenmek mi istemiştiniz? İşte bu kurs tam size göre. Evinizin konforunda seslendirmenin inceliklerini öğrenirken bir yandan da pratik yapma şansı bulacaksınız. (Bu kursun öncesinde diksiyon dersi alınması önerilir.)

Özel
Ders

Akademi

Kendi Sınıfını
Oluştur

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Oda Sahne
Oda Sahne, misyon olarak benimsediği bu mottoyla sizlere yalnızca tiyatro sahnesinde değil hayat sahnesinde de başrol olmayı vaad eden online bir eğitim platformudur.
Sosyal Medya
Bize Ulaşın
Koşuyolu Mah. Mehmet Akfan Sok. No: 35/1 Kadıköy - İstanbul
+90 (546) 450 27 11
Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00